Etkileşim paketi hakkında

Herhangi bir riski var mı? Güvenilir mi?

Kesinlikle güvenilir. Etkileşim sistemimiz uzun zaman alan çalışmalar sonucunda son halini aldı. 250’yi aşkın çalıştığımız profilde şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık.

 
Hesabımı normal olarak kullanmaya devam edebilir miyim?

Elbette! Etkileşim paketi arka planda otomatik olarak çalışır. Biz size yeni takipçiler, yeni etkileşimler kazandırırken siz sadece paylaşımlarınıza odaklanın!

Takipçiler gerçek mi? Etkileşimler nasıl artacak?

Gelecek olan takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılar! En güzel yanı ise tamamen kendi istekleriyle takip edecek olmaları. Yani sahte, hileyle, hızlı bir şekilde takipçi gönderilmiyor. Bunun yerine hedef kitleniz olan kullanıcılarla etkileşime giriyor ve onların profilinizi ziyaret etmelerini sağlıyoruz.

Hesabım gizli / hesabımı gizleyebilir miyim?

Gizli olmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü çoğu Instagram kullanıcısı profilin içeriğini merak eder, hoşlarına giden profilleri takip eder. Hesabınızın gizli olması durumunda geri dönüş oranlarınızda azalma olacaktır.

Şifre vermem gerekiyor mu?

Son yapılan ve sürekli geliştirilmekte olan Instagram güncellemelerinden sonra, uygulama izni vererek veya farklı yollarla hesap eklemek mümkün değil. Sipariş sonrasında size gönderilen kurulum mailindeki link üzerinden şifreniz dahil olmak üzere sisteme tanımlamalısınız.

Ödemeler

Ödeme yöntemleri nedir?

Ödemeleri sipariş sonunda kredi kartı/banka kartı veya havale/eft ile yapabilirsiniz.

Paket süremi arttırmak istiyorum.

Paket sürenizi istediğiniz zaman uzatabilirsiniz. Bunun için ilk kez ödeme yapıyormuş gibi devam ederek istediğiniz süreyi seçmelisiniz. Hesap yöneticimiz sürenizi uzatıp tarafınıza bilgi verecektir.

İade yapıyor musunuz?

Sipariş esnasındaki tüm adımlar tamamlandıktan sonra yapılacak olan ödemeleri çok özür dileyerek maalesef iade yapamıyoruz. Bu yüzden lütfen ödemeyi tamamlamadan önce yeterli bilgiyi edinmiş olun. Gerekiyorsa bize mesaj yollamaktan çekinmeyin.

Bir sorun var

Ödeme yaptım, şimdi ne olacak?

Hesap yöneticimiz hesabınızın kurulumu için vermiş olduğunuz telefon veya mail adresinden size ulaşacak. Eğer 3 saat içinde (genelde daha hızlı) size ulaşmadıysak lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşın.

Hesabımda bir artış veya değişiklik göremiyorum!

Kurulum tamamlandıktan bir kaç saat sonra sonuçları görmeye başlayacaksınız. Unutmayın; biz takipçi satmıyoruz. Sadece sizinle gerçekten ilgilenecek, hedef kitlenize uygun diğer Instagram kullanıcılarının profilinizi ziyaret etmelerini sağlıyoruz.

Giriş sayfasını bulamıyorum.

Kurulum aşamaları, raporlamalar ve herhangi bir sorun olması durumunda, vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden (genellikle mail ile) size ulaşacağız. Bir giriş sayfamız bulunmuyor.

Hedef kitle ayarlarımı düzenlemek istiyorum.

Harika! Sizin için ayarlarınızı tekrar yapacağız. Bunun için aşağıdaki formu kullanarak Instagram kullanıcı adınızı, yeni etiketleri, eğer tercih ediyorsanız lokasyon bilgilerini ve hangi hesapların takipçileri ile etkileşime geçilecekse o hesapların kullanıcı adlarını bize yazın.

Diğer

Paket sürem bitince etkileşimler silinecek mi?

Hayır! Etkileşim paketi ile kazanmış olduğunuz her etkileşim (takipçi, yorum, beğeni) artık sizin. Süre bitiminde onları kaybetmezsiniz.

Hedef kitlemi nasıl belirleyeceğimi bilmiyorum.

Sorun değil. Hesap yöneticimiz profilinize uygun hedef kitle çalışmasını ücretsiz yapacak.

Instagram kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?

Tabi, değiştirebilirsiniz. Ancak kullanıcı adı değiştiğinde sistem çalışmasını durduracak. Bu yüzden eğer aktif paketiniz varken kullanıcı adınızı değiştirirseniz lütfen bize bildirin.

İLETİŞİM FORMU

Yukarıdaki bilgiler yeterli gelmedi mi? Aklınıza takılan sorular mı var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin. Memnuniyetle cevaplayacağız.

KAPAT
× Whatsapp İletişim
×
×

Sepet